Rejestracja

Powrót do strony głównej ›

Wypełnij formularz, aby założyć konto na platformie B2B eurofelgi.pl.

Platforma B2B eurofelgi.pl dedykowana jest podmiotom gospodarczym działającym w branży motoryzacyjnej. Aktywacja konta w serwisie następuje maksymalnie w ciągu 24 godzin, po weryfikacji danych podanych w formularzu przez naszego konsultanta.

Rejestracja pozwoli Państwu poznać wszystkie zalety naszej platformy: łatwa i intuicyjna obsługa, wysokiej jakości autorskie zdjęcia felg i opon, zaawansowane zarządzanie ofertą, możliwość wykorzystania telewizora w poczekalni do zwiększenia zainteresowania klientów, możliwość osadzenia konfiguratora felg na własnej stronie www i wiele innych.

Pierwszeństwo korzystania z platformy mają serwisy ogumienia z sieci partnerskiej OPONEO oraz autoryzowane stacje obsługi z sieci dilerskich wszystkich marek samochodów.

Do współpracy zapraszamy również sprzedawców samochodów używanych w wieku do 5 lat (komisy i brokerzy) oraz wybrane sklepy sprzedające części samochodowe (bez możliwości montażu na miejscu zakupionych felg/opon).

Dane firmy:

Dane użytkownika:

Przez OPONEO należy rozumieć spółkę Oponeo.pl S.A. z siedzibą w Bydgoszczy, działającą pod adresem ul. Podleśna 17, 85-145 Bydgoszcz, posiadającą NIP: 953-24-57-650, zarejestrowaną przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000275601.

Zarejestruj się